ایرنا/ «امجد امینی»، پدر مهسا امینی که دو هفته پیش فوت شد، ضمن تکذیب برخی اظهارات منتسب به وی که نوشته بودند «رئیس‌جمهور از خانواده ما دلجویی نکرده است» گفت: رئیس‌جمهور در تماس با من، ضمن احوالپرسی و دلجویی از بنده و خانواده تاکید کرد که دستور پیگیری سریع پرونده را صادر کرده است.

برخی رسانه ها به نقل از امجد امینی، پدر مهسا امینی نوشته بودند که «آقای رئیس‌جمهور از ما دلجویی نکرده است» موضوعی که اقای امینی ضمن رد آن تاکید کرد حجت‌الاسلام رئیسی در تماس تلفنی با وی و خانواده، از آنها دلجویی کرده است.
پدر مرحومه امینی که همچنان خواستار پیگیری پرونده دخترش از سوی رئیس جمهور است، ضمن تکرار مطالبه اصلی خود که «معرفی مقصران» حادثه توسط مراجع رسمی و قضایی است، یادآوری کرد که در چند روز گذشته در مورد آنچه در مکالمه تلفنی بین او و رئیس‌جمهور گذشته است، با هیچ رسانه و خبرنگاری صحبت نکرده است.
وی از اینکه چگونه چنین اظهاراتی به نقل از وی منتشر شده، اظهار بی اطلاعی کرد و افزود: شاید در مورد کلیت مساله با رسانه‌ها صحبت کرده باشم؛ اما اصلا در مورد ماهیت تماس تلفنی رئیس‌جمهوری و یا دلجویی وی با هیچ رسانه‌ای صحبت نکرده‌ام.
امجد امینی با تاکید بر اینکه در چند روز گذشته این نخستین بار است که با رسانه ها صحبت می کنم، افزود: هرآنچه در این مورد به نقل از من منتشر شده است، واقعیت ندارد.

آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran