مهر/ مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت: در دو روز آینده برای این استان وزش باد نسبتاً شدید و کاهش محسوس دما پیش‌بینی می‌شود.

آرش بهاروند احمدی، مدیرکل هواشناسی استان البرز اظهار کرد: تحلیل آخرین الگوهای پیش‌یابی حاکی از نفوذ پرفشار سطح زمین در منطقه البرز مرکزی است.
وی بیان کرد: به موجب آن وزش باد نسبتاً شدید و کاهش محسوس دما همراه با غبار محلی طی دو روز آینده پیش‌بینی می‌شود، گفتنی است در ارتفاعات شمالی استان علاوه بر کاهش دما، مه آلودگی نیز پیش‌بینی می‌شود.
این مسئول با بیان اینکه آسمان امروز البرز صاف تا قسمتی ابری همراه با مه رقیق، به تدریج وزش باد و غبار و کاهش دماست، تصریح کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این استان ۲۷ درجه سانتی‌گراد و کمترین دمای هوا ۱۶ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۱۰ متر بر ثانیه است.
وی خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌های هواشناسی آسمان البرز صاف همراه با غبار محلی است.
بهاروند احمدی به پیش‌بینی دمای هوای فردا پرداخت و متذکر شد: فردا بیشینه دما ۳۰ درجه سانتی‌گراد و کمینه دما ۱۶ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۶ متر بر ثانیه است.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday