صدا و سیما/ استاندار بوشهر گفت: اعتبارات ارزش افزوده استان با افزایش سه برابری از ۲ هزار میلیارد تومان در سال گذشته، امسال به ۶ هزار میلیارد تومان افزایش یافته است.

احمد محمدی‌زاده، استاندار بوشهر در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر اظهار کرد: منابع اعتباری ارزش افزوده استان با همبستگی مسئولان استان و پیگیری‌های انجام شده افزایش قابل توجهی یافته است.
وی افزود: منابع ارزش افزوده امسال نسبت به سال گذشته ۳ برابر افزایش یافته که می‌تواند تحول شگرف در توسعه زیرساخت‌ها، عمران و آبادانی و اشتغال‌زایی استان ایجاد کند.
استاندار بوشهر با اشاره به اینکه اعتبارات ارزش افزوده از ۲ هزار میلیارد تومان سال قبل، به ۶ هزار میلیارد تومان در سال جاری افزایش یافته است، ادامه داد: این اعتبارات برای توسعه زیرساخت‌ها و عمران و آبادانی شهر‌ها و روستا‌ها در اختیار شهرداران و دهیاری‌ها قرار می‌گیرد.
وی تاکید کرد: شهرداران و دهیاران در برابر هزینه کرد این میزان اعتبار مسئولیت دارند و باید در اجرا طرح‌ها به اشتغال منطقه کمک کنند.
محمدی‌زاده با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های گردشگری استان، خاطرنشان کرد: در ۳.۵ ماه ابتدایی امسال بیش از ۸.۵ میلیون گردشگر و مسافر وارد استان بوشهر شدند که نشان از گردشگرپذیر بودن این استان دارد و باید زیرساخت‌های گردشگری برای رفاه مسافران توسعه داده شود.
وی توجه ویژه به اشتغال و کارآفرینی را ضروری دانست و گقت: توجه به ۳ حوزه سلامت، فرهنگ و ورزش مورد توجه قرار بگیرد و هزینه کرد اعتبارات حوز‌های یاد شده در حل مشکلات شهر‌ها و روستا‌ها باید اثربخش باشد.
استاندار بوشهر به اهداف دشمن در ایجاد اغتشاش در کشور اشاره کرد و افزود: استکبار جهانی، دشمنان، معاندان، منافقین و مزدوران داخلی با اتحاد و تمام توان علیه انقلاب و نظام اسلامی توطئه و اغتشاش می‌کنند که همه باید در برابر این توطئه‌ها نقش خود را ایفا کنند.
وی گفت: باید در شناساندن چهره و اهداف دشمنان نظام اسلامی از هیچ کوششی فروگذاری نشود و دفاع از اقتدار نظام، امام راحل، رهبر معظم انقلاب، ولایت و خون شهدا یک ضرورت است.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar