جوان آنلاین/ مراسم تشییع پیکر مطهر شهید عبداللهی از شهدای مدافع امنیت استان کردستان امروز با حضور گسترده مردم و مسئولان این استان برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید "داوود عبداللهی" از شهدای مدافع امنیت با حضور گسترده مردم و مسئولان استان کردستان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، روحانیون، بسیجیان، نیروهای انتظامی و نظامی در سنندج آغاز شد.
در این مراسم پیکر شهید عبداللهی بر دوش مردم شهیدپرور سنندج از میدان آزادی این شهر تا میدان انقلاب تشییع شد و جوانان انقلابی در این مراسم حوادث اخیر در استان کردستان و اقدامات وحشیانه اغتشاشگران و گروهک‌های ضدانقلاب در به شهادت رساندن مدافعان امنیت را محکوم کردند.
امروز اقشار مختلف مردم از کودک و نوجوان گرفته تا میانسال و کهنسال در این مراسم، حضوری گسترده و باشکوه داشته شهید "عبداللهی" را به‌سوی زادگاه و آرامگاه ابدی‌اش بدرقه کردند.
کردستانی‌های همیشه در صحنه با حضور معنادار خود مشت محکمی به دهان یاوه‌گویان و معاندان قسم‌خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی زدند و بار دیگر حمایت و پشتیبانی خود از نظام و انزجار از گروهک‌های مزدور ضدانقلاب و اغتشاشگران را به دنیا نشان دادند.
سرهنگ‌دوم "داوود عبداللهی" فرمانده یگان امداد انتظامی مریوان شنبه‌شب بر اثر تیراندازی شخصی ناشناس در اغتشاشات زخمی شد و علی‌رغم تلاش‌های پزشکان، عصر روز گذشته در بیمارستان کوثر سنندج به درجه رفیع شهادت نائل شد.
شهید عبداللهی متأهل، دارای دو فرزند پسر 11ساله و دختر 19ساله و اهل لرستان بود که پیکر مطهرش پس از این مراسم به زادگاهش رهسپار خواهد شد.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online