ایرنا/ معاون استاندار آذربایجان‌ غربی با اشاره به تشکیل تیم ویژه بررسی مصوبات یکشنبه‌های تولید در این استان گفت: این تیم، همه مصوبات را به صورت دقیق مورد بررسی قرار می‌دهد تا میزان پیشرفت مصوبات احصا شود.

جواد کرمی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌ غربی اظهار کرد: اعضای این تیم ویژه، در همه واحدهای تولیدی و صنعتی که پیش‌تر توسط استاندار آذربایجان غربی مورد بازدید قرار گرفته و مصوباتی برای بهبود عملکرد یا حل مشکلات این واحدها به تصویب رسیده است، حاضر و روند اجرای مصوبات را بررسی می‌کنند.
وی اضافه کرد: طبق بررسی ‌های اولیه صورت گرفته بیش از ۵۰ درصد مصوبات یکشنبه‌های حمایت از تولید در آذربایجان غربی اجرایی شده که با بررسی‌های دقیق تر، این میزان به‌طور قطع افزایش خواهد یافت.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: در ۳۸ هفته بازدید صورت گرفته در قالب یکشنبه‌های تولید، بیش از ۱۶۰ مصوبه برای بهبود وضعیت به تصویب رسیده است.
کرمی با اشاره به بازدید روز گذشته استاندار آذربایجان غربی از دو واحد تولیدی آسفالت و شن و ماسه در ارومیه اظهار کرد: بخش قابل توجهی از مشکلات این واحدها در خصوص دریافت تسهیلات بود که مقرر شد از طریق صندوق توسعه و همچنین همکاری بانک سپه، مشکل آنان رفع شود.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today