باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: با تعیین پیمانکارهای مربوط ۳ سالن جنبی و سالن اصلی مرکز همایش‌های بین‌المللی اصفهان به مبلغ بیش از ۸۹ میلیارد تومان تکمیل می‌شود.

علی صالحی، سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: ۴ گزارش حسابرسی و صورت‌های مالی سال ۹۹، مربوط به سازمان‌های فاوا، حمل و نقل بار، عمران و نوسازی و بهسازی بررسی شد.
او افزود: در زمان مقرر گزارش حسابرسی این سازمان‌ها به شورا ارائه نشده بود و با وجود تصویب تفریغ بودجه سال ۹۹ در چند ماه گذشته، این بخش مغفول مانده بود، اما با پیگیری شورا این گزارش‌ها واصل و در کمیسیون‌های مربوطه بررسی و به تصویب رسید.
صالحی بیان کرد: لایحه وام قرض‌الحسنه با کارمزد ۲ درصد با مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان به صحن شورا آمد، این وام برای تقویت اقدامات عمرانی شهرداری بود که ضمن بررسی توضیحات، مورد تصویب اعضای شورای شهر قرار گرفت.
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: توافقنامه‌ای در طرح تعریض خیابان آزادی و ارشاد به صورت واگذاری دو ملک داشتیم که پس از بررسی‌های صورت گرفته، با رقم بالغ بر ۲۱ میلیارد تومان مصوب شد.
او خاطرنشان کرد: لایحه مبالغ پیشنهادی بهره‌برداری از بازار گل و گیاه همدانیان بررسی شد که پس از بررسی در کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری این لایحه در صحن مطرح شد و به تصویب رسید.
صالحی با بیان اینکه تعیین پیمانکار‌های مربوط به تکمیل ۳ سالن جنبی و سالن اصلی مرکز همایش‌های بین‌المللی اصفهان به مبلغ بیش از ۸۹ میلیارد تومان نیز در این جلسه شورا بررسی شد، عنوان کرد: مقرر شد باقی‌مانده اقدامات در این سالن‌ها انجام و شرایط با خرید و نصب تجهیزات نهایی، برای بهره‌برداری فراهم شود؛ این لایحه نیز با بحث‌های مفصل مورد ارزیابی قرار گرفت و به تصویب اعضای شورای شهر اصفهان رسید.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today