ایسنا/ شهردار بروجرد گفت: با همکاری و همدلی بین شورای شهر و شهرداری، شهر به یک کارگاه سازندگی تبدیل شده است.

یحیی عیدی بیرانوند، شهردار بروجرد با بیان اینکه هیچ نقطه‌ای از شهر بدون فعالیت شهرداری دیده نمی‌شود، اظهار کرد: در راستای اجرای طرح نهضت آسفالت در بروجرد از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۵۰ هزار مترمربع از معابر و خیابان‌های این شهر آسفالت شده است.
شهردار بروجرد خاطرنشان کرد: در حال حاضر اجرای طرح آسفالت معابر و خیابان‌های بروجرد توسط ۱۰ اکیپ در حال انجام بوده و تاکنون بیش از ۶۰ میلیارد تومان اعتبار در این راستا هزینه شده است.
عیدی بیرانوند اضافه کرد: هم‌اکنون ۵۰ پروژه عمرانی بزرگ و کوچک در سطح شهر بروجرد در حال انجام بوده و ده‌ها پروژه دیگر مانند شهربازی، تفکیک زباله و ... در دستور کار قرار دارد.
وی بیان کرد: به‌زودی پروژه فروشگاه هایپر مارکت فامیلی شهرداری بروجرد با جذب ۳۰ میلیارد اعتبار و اشتغال مستقیم ۵۰ نفر راه‌اندازی خواهد شد.
شهردار بروجرد ادامه داد: توسعه طرح تپه چغا بروجرد راه‌اندازی تله سیژ و چند طرح دیگر در ماه‌های آینده از دیگر اقدامات شهرداری در راستای توسعه و زیباسازی شهر است.
عیدی بیرانوند عنوان کرد: در زمان شروع به کار بنده هیچ پیمانکاری حاضر به کار در بروجرد نبود اما در حاضر به‌گونه‌ای شده که از شهرهای دیگر استان نیز پیمانکار برای انجام کارها داریم.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy