ایرنا/ رئیس اتاق اصناف مرکز البرز گفت: در اجرای طرح نظارت بر واحدهای صنفی، پرونده ۲۵۴ نانوایی متحلف طی سال جاری به تعزیرات حکومتی این استان ارجاع شد.

بهروز حصاری، رئیس اتاق اصناف مرکز البرز با اعلام این خبر اظهار کرد: در این مدت یک هزار و ۷۳۹ نانوایی دراستان البرز مورد بازدید قرار گرفت و به ۳۱۲ واحد نیز تذکرات لازم داده شد.
وی اضافه کرد: طرح نظارت بر نانوایی‌های این استان برای پیشگیری از تخلفاتی مانند کاهش ساعت فعالیت، کم فروشی و گرانفروشی تشدید شده است.
وی خاطرنشان کرد: اکنون بیشتر نانوایی های البرز به دستگاه کارتخوان هوشمند مجهز شده و تنها ۱۵ نانوایی باقی مانده است  که در آینده نزدیک این نانوایی ها نیز دارای کارتخوان الکترونیکی خواهند شد.
حصاری گفت: با نصب این دستگاه هرگونه کم کاری و سوءاستفاده از نانوایی ها کاهش یافته چرا که اختصاص یارانه نان براساس فعالیت بیشتر نانوایی ها خواهد بود. 
این مسئول بیان کرد: طرح ویژه نظارت بر نانوایی ها به شدت افزایش یافته و بازرسان بر رعایت بهداشت فردی و محیط، کیفیت، وزن و رعایت نرخ‌های مصوب، توسط متصدیان نانوایی ها، مورد ارزیابی بازرسان قرار می گیرند. 
حصاری افزود: شهروندان در صورت مشاهده موارد تخلف شامل کم فروشی یا گران فروشی، مراتب را از طریق شماره تماس ۳۶۱۱۷ اتاق اصناف مرکز استان البرز به بازرسان واحد بازرسی ونظارت اصناف البرز اطلاع دهند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday