فارس/ استاندار کردستان گفت: شهادت اوج عزت و سعادت است و شهید عبداللهی با افتخار جانش را برای مقابله با آشوبگران و سرسپردگان دشمنان کینه‌توز مردم کردستان تقدیم کرد.

اسماعیل زارعی‌کوشا، استاندار کردستان در مراسم تشییع شهید سرهنگ دوم داود عبداللهی فرمانده یگان امداد نیروی انتظامی شهرستان مریوان اظهار کرد: آرزوی همه رزمندگان و خدمتگزاران راه حق و حقیقت شهادت است.
وی با بیان اینکه شهادت شهید عبداللهی را باید تبریک گفت، چراکه مسیر شهادت، سربلندی و افتخار است، افزود: شهادت اوج عزت و سعادت است.
استاندار کردستان عنوان کرد: این شهید والامقام، یک ماه از خدمتش را شبانه روزی به زائران اربعین حسینی در مرز باشماق مریوان اختصاص داد و در ادامه برای حفظ امنیت مردم و مقابله با آشوب و آشوبگران جان خود را فدا کرد.
وی افزود: شهید عبداللهی با افتخار جانش را برای مقابله با آشوبگران و سرسپردگان دشمنان کینه‌توز مردم کردستان تقدیم کرد.
زارعی‌کوشا خاطرنشان کرد: در وقایع اخیر افرادی از روی ناآگاهی، فریب فریبکاری و توطئه دشمن و رسانه‌های معاند خوردند.
وی افزود: این شهید والامقام سرباز نظام و میهن اسلامی و اهل لرستان بود که خالصانه به مردم کردستان و مریوان خدمت کرد و امروز با حضور پرشور مردم سنندج تشییع شد.
گفتنی است؛ شهید سرهنگ دوم داود عبداللهی فرمانده یگان امداد نیروی انتظامی شهرستان مریوان شنبه شب توسط اغتشاشگران مجروح شد و به دلیل شدت جراحات وارده عصر روز گذشته به درجه رفیع شهادت نائل شد.
شهید عبداللهی متاهل، دارای دو فرزند پسر ۱۱ ساله و دختر ۱۹ ساله و اهل لرستان بود، پیکر این شهید بعد از تشییع در سنندج، به زادگاهش لرستان منتقل شد.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online