فارس/ سرپرست شهرداری کرج گفت: تاکنون ۱۵ پارک به بهره‌برداری رسیده و تا پایان سال وعده افتتاح ۳۰ پارک محقق خواهد شد.

منوچهر غفاری، سرپرست شهرداری کرج، از افتتاح پنج پروژه شهری خبر داد و اظهار کرد: پروژه تعریض خط چهارحصار از سه سال گذشته آغاز شده است.
وی بیان کرد: این پروژه هم کارکرد درون شهری دارد و هم به کاهش ترافیک حاشیه شهر و انتقال مسافرین از تهران به جاده چالوس کمک می‌کند.
این مقام مسئول با اشاره به اعتبار تخصیص یافته برای تعریض خط چهارحصار توضیح داد: برای این پروژه ۵۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
سرپرست شهرداری کرج ادامه داد: توسعه پارک‌ها در مقیاس محله یکی دیگر از ماموریت‌های مجموعه مدیریت شهری است، تاکنون ۱۵ پارک به بهره‌برداری رسیده و تا پایان سال وعده افتتاح ۳۰ پارک محقق خواهد شد.
وی یادآور شد: همه توان و تلاش همکاران خوب من در مجموعه مدیریت شهری رفع نیازها و جامه عمل پوشاندن به مطالبات شهروندان است و باید بپذیریم بسیاری از مطالبات آنها از سال‌های گذشته باقی مانده است.
غفاری گفت: کرج با سایر شهرها متفاوت است و توسعه بسیار شتاب زده‌ای داشته وهمین باعث بروز مشکلاتی در مناطق مختلف آن شده است ولی با این وجود در دو دهه گذشته اتفاقات خوبی در این کلانشهر رخ داده است.
سرپرست شهرداری کرج با اشاره به دلایل عدم آغاز پروژه‌های عمرانی از ابتدای سال جاری، گفت: ۷۵ درصد بودجه عمرانی تعهد شده اما درصد جذب با کندی صورت گرفته که تلاش می‌کنیم این ضعف در شش ماهه دوم سال برطرف شود. در سه ماه ابتدایی سال به دلیل مشکلات موجود در سامانه ستاد بخشی از کار عقب افتاد.
وی خاطرنشان کرد: همه مطالبات شهروندان صرفا در حوزه عمرانی نیست، معضلات ترافیکی و انجام طرح‌های فرهنگی از دیگر خواسته‌های مهم شهروندان است که باید برای آنها چاره‌ای اندیشید و در این حوزه‌ها هم اقدامات موثری صورت داد.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday