صدا و سیما/ معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفت: ۳۰۰ ورزشکار دختر و پسر از این استان در قالب ۲۴ هیات ورزشی به سومین دوره المپیاد استعداد‌های برتر ورزشی کشور اعزام شده اند.

علی ضمیری کامل، معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان اظهار کرد: این دوره از المپیاد در ۲۸ رشته ورزشی و به میزبانی هفت استان تهران، اصفهان، آذربایجان شرقی، یزد، مازندران، زنجان و همدان برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: در استان تهران رشته‌های "تیراندازی، تیراندازی با کمان، شیرجه، واترپلو، اسکیت، وزنه‌برداری، گلف، کشتی آزاد و فرنگی و قایقرانی"، در استان آذربایجان شرقی رشته‌های "سه‌گانه و دوچرخه‌سواری"، در استان اصفهان رشته‌های "بسکتبال، بوکس، هندبال، تنیس روی میز و جودوی بانوان"، در استان زنجان رشته "سنگنوردی"، در استان مازندران رشته‌های "ژیمناستیک، والیبال و بدمینتون"، در استان یزد رشته‌های "شمشیربازی و هاکی" و در استان همدان رشته "ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای" برگزار می‌شود.
معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان: یکی از مهمترین اهداف برگزاری این المپیاد را شناسایی نخبه‌ها و اعزام آنان به رویداد‌های بین‌المللی عنوان کرد

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today