فارس/ مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان از واگذاری منطقه نمونه گردشگری ابر شاهرود و چشمه‌علی دامغان به سرمایه‌گذاران واجد شرایط خبر داد.

امیر کرم‌زاده، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان در آیین گرامیداشت هفته گردشگری در استان سمنان از حمایت‌های استاندار سمنان، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و کمیته‌های ستاد اجرایی خدمات سفر قدردانی کرد.
وی با اشاره به سخنان معاون گردشگری کشور که خدمات مطلوب ستاد اجرایی سفر استان سمنان در ایام تابستان نیز ادامه داشته باشد، گفت: خدمات‌رسانی مطلوب به زائران و مسافران در ایام تابستان نیز ادامه داشت و با ریاست استاندار سمنان و توسط کمیته‌های ستاد خدمات سفر خدمات شایسته‌ای ارائه شد.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان با اشاره به آزادسازی کاروانسرای شاه‌عباسی سمنان، گفت: این پروژه تأثیر بسیار خوبی بر گردشگری استان دارد.
کرم‌زاده از واگذاری منطقه نمونه گردشگری ابر شاهرود و چشمه‌علی دامغان به سرمایه‌گذاران واجد شرایط خبر داد و افزود: اجرای پروژه آبگرم، ایجاد زیرساخت‌های گردشگری در گرمسار و استفاده از ظرفیت نمک‌درمانی در دست پیگیری و اقدام است.
همچنین در این آیین از فعالان گردشگری و خادمان ستاد اجرایی خدمات سفر مسافران و زائران استان سمنان قدردانی شد.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today