باشگاه خبرنگاران/ فرماندار کوهبنان گفت: اتفاقات و آشوب‌های اخیر را محکوم می‌کنیم در حالی که عده‌ای مخالف نظام هستند و در این جریانات موج سواری می‌کنند.

حجت الاسلام مرتضی جعفری، امام جمعه کوهبنان اظهار کرد: در هفته وقف قرار داریم انسان با تربیت فرزند صالح می‌تواند بعد از مرگش با انجام کار‌های خوب فرزندش ثمره و نیکی دریافت کند.
امام جمعه کوهبنان بیان داشت: فرزند صالح کسی است که جنگ را اداره می‌کند، فرزند صالح کسی است که همواره با ولایت و رهبری می‌ماند، اما کسی که مسجد را به آتش می‌کشد، با تخریب اموال عمومی دیگران را به شهادت می‌رساند فرزند صالح نیست.
حجت الاسلام جعفری افزود: در آستانه هفته فراجا قرار داریم کسانی که امنیت جامعه را برقرار می‌کنند در حالی که مظلومانه به شهادت می‌رسند تا جامعه آرام باشد.
امام جمعه کوهبنان ابراز داشت: دشمن ما حسود و کینه ورز است در حالی که سرود سلام فرمانده در جهان نواخته شد و دهه نودی‌ها خود را سرباز پا به رکاب امام زمان (عج) خود قرار دادند دشمن به وحشت افتاد لذا در راستای فتنه انگیزی حرکت کرد.
حجت الاسلام جعفری گفت: دشمن در فضای مجازی بدنبال تفرقه افکنی برآمد لذا جوانان و نوجوانان ما را هدف قرار داد، چون دشمن در عرصه‌های نظامی و اقتصادی با شکست مواجه شد امروز دین و فرهنگ را بعنوان هدف قرار داده است که در این عرصه هم موفق نخواهد شد.
مجید توکلی فرماندار کوهبنان گفت: اتفاقات و آشوب‌های اخیر را محکوم می‌کنیم در حالی که عده‌ای مخالف نظام هستند و در این جریانات موج سواری می‌کنند.
در ادامه حمید سیف الدینی رئیس اداره فرهنگ‌و ارشاد اسلامی کوهبنان گفت: عصر شعر و خاطره در هفته فراجا، اهدای کتاب به کارکنان و فرماندهی انتظامی شهرستان از جمله کار‌های فرهنگی در این هفته است.
سید رضا اسلامی فرمانده انتظامی کوهبنان گفت: هفته فراجا هفته بزرگداشت شخصیت حقوقی انتظامی است میراثی که فرماندهی معظم کل قوا باعث ارتقای جایگاه آن شد و به فرماندهی کل مبدل گردید.
فرمانده انتظامی کوهبنان افزود: با اغتشاشات اخیر دوستان انتظامی در کف خیابان حضور دارند و حافظ امنیت جامعه هستند لذا تاکنون از هیچ سلاح گرمی استفاده نشده است.
اسلامی بیان داشت: شهرستان کوهبنان بعنوان بام فرهنگی استان کرمان در گذشته و حال در جایگاه خاصی قرار دارد و از جمله امن‌ترین شهرستان‌های دیار کریمان است.
در ادامه حسن شبان جانشین ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان گفت: هفته دفاع مقدس مقدس و هفته فراجا با مقوله‌های ایثار، شهادت و مقاومت همراه است.
شبان افزود: جا دارد در هفته فراجا تبیین ماموریت‌های فراجا توسط سایر موسسات و ادارات شهرستان صورت پذیرد.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman__akhbar