فارس/ سرپرست اداره‌کل مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری از انعقاد تفاهم‌نامه سه‌جانبه بین استانداری، شهرداری و راه و شهرسازی خبر داد و گفت: براساس این تفاهم‌نامه شهرک منظریه به شهرداری تحویل داده می‌شود تا پاکسازی، معماری و زیباسازی شهرک را در دستورکار قرار دهد.

خسرو کیانی، سرپرست اداره‌کل مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری در بازدید از شهرک منظریه اظهار کرد: مانور عملیاتی چندمنظوره از ابتدای تابستان با هدف ساماندهی و رفع مشکلات این شهرک آغاز شد.
وی ادامه داد: این عملیات بدون هزینه و با ظرفیت دستگا‌ه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری کلید خورد و تا رفع کامل مشکلات شهرک منظریه ادامه دارد.
سرپرست اداره‌کل مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری عملیات خاکی، تسطیح و آواربرداری، جابه‌جایی زباله، ساماندهی فضای سبز و فضای بازی و همچنین آسفالت معابر را از مهمترین بخش‌های این مانور برشمرد و افزود: امروز شاهد بهره‌‌برداری از بلواری هستیم که با توجه به ترافیک موجود از مهمترین خواسته‌های ساکنان منظریه بود.
کیانی با بیان اینکه با اجرای طرح‌های پدافندی آبرسانی برای شهرکرد، آب شرب منظریه هم تأمین شد، اظهار داشت: با اجرایی طرح‌هایی که ما را وابسته به یک حوضه آبریز نکند، آب شرب استان را برای همیشه بیمه می‌کنیم.
وی از انعقاد تفاهم‌نامه سه‌جانبه بین استانداری، شهرداری و اداره‌کل راه و شهرسازی خبر داد و گفت: براساس این تفاهم‌نامه شهرک منظریه به شهرداری تحویل داده می‌شود تا پاکسازی، معماری و زیباسازی شهرک را در دستورکار قرار دهد.

افتتاح زمین چمن مصنوعی منظریه قبل از دهه فجر
عبدالصادق نجفی، سرپرست شهرداری شهرکرد نیز در حاشیه این بازدید گفت: با هم‌افزایی به وجود آمده در رفع مشکلات شهرک منظریه نخاله‌ها، ضایعات و خاک اضافی جمع‌آوری و قسمت‌هایی که به خاک زراعی نیاز داشت تکمیل شد.
وی با بیان اینکه سه زمین ورزشی یک‌هزار و ۵۰۰ متری در اختیار محلات منظریه قرار گرفت، افزود: زمین چمن مصنوعی در جوار مسجد امام هادی(ع) تا قبل از دهه فجر افتتاح خواهد شد.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday