ایانا/ مدیرکل پشتیبانی امور دام فارس با تاکید بر اینکه توزیع مرغ منجمد در این استان تا زمان تنظیم بازار ادامه دارد، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر 35 هزار و 30 تن مرغ منجمد توزیع شده است.

سیدمحمدرضا سعادت، مدیرکل پشتیبانی امور دام فارس اظهار کرد: در دوره جدید توزیع مرغ منجمد که با هدف تنظیم بازار از 19 شهریورماه آغاز شده است، تاکنون 500 تن مرغ منجمد به قیمت 48 هزار تومان به بازار مصرف استان فارس تزریق شده است.
به گفته وی، میزان قابل توجهی مرغ منجمد در سردخانه های ملکی و استیجاری اداره کل پشتیبانی امور دام استان دام استان فارس ذخیره‌سازی و در زمان مورد نیاز به منظور تعادل بخشی قیمت‌ها توزیع می شود.
سعادت بیان کرد: توزیع مرغ منجمد از طریق تعاونی‌های مصرف دستگاه اجرایی، فروشگاه زنجیره ای، توزیع اینترنتی، کاسبان امین و فروشگاه منتخب صنف مرغ و تخم مرغ و توزیع سیار در مناطق حاشیه ای و کم برخوردار انجام می شود.
وی اضافه کرد: روزانه 10 تا 15 تن مرغ منجد توسط پنج کامیون ویژه حمل مواد پروتئینی به صورت سیار توزیع می شود.
مدیرکل پشتیبانی امور دام فارس با اشاره به اینکه مرغ مورد نیاز فروشگاه های عرضه، تعاونی مصرف، ادارات، مراکز عمده مصرف اعم از بیمارستان‌ها، مراکز آموزشی، پادگان‌ها، زندان‌ها و غیره با مراجعه نمایندگان مراکز مذکور و معرفی کتبی این اداره کل قابل تامین می باشد.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online