ایرنا/ رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان زنجان با بیان اینکه از سه ماه گذشته استقرار روحانیان در کلانتری های این استان اجرایی شده، گفت: اکنون به جز طارم در همه کلانتری های شهرستان های استان، روحانی مستقر است.

حجت الاسلام سجاد نوری، رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان زنجان اظهار کرد: تلاش ما این است تا پلیس زانوی تلمذ اخلاقی را در برابر علما زمین بزند تا بتواند با الگوی دینی و مبانی فکری اسلام حرکت کند.
وی با بیان اینکه خطای فردی را نباید به حساب نظام نوشت، اظهار داشت: اگر در مجموعه پلیس هم فردی هم مرتکب خطایی شود، خود پلیس با او برخورد می کند بنابراین چنین مواردی را به حساب نظام نوشتن غلط است.
رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان زنجان با بیان اینکه پلیس مظلوم‌ترین قشر جامعه است، خاطرنشان کرد: با توجه به اقدامات، فعالیت و اقدامات اخیر پلیس در زمینه حفظ امنیت جامعه، رسانه ها باید در جهت انعکاس خدمات این نیرو گامهای اساسی بردارند.
حجت الاسلام نوری در بخش دیگری از سخنان با بیان اینکه امر به معرف یک وظیفه انسانی است، تصریح کرد: کار پلیس در این زمینه، ارشادی است و آمرانه نیست.
وی با بیان اینکه فضای پلیس، فضای فرهنگی است، افزود: رویکرد پلیس تدافعی است و تهاجمی نیست و در زمینه اعتماد سازی توانسته است در حد خودش این مقوله را محقق کند.

 
 
  
  

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today