ایسنا/ مدیرکل اوقاف گیلان با اشاره به درآمدزایی ۱۶۰ میلیارد تومانی اوقاف گیلان از محل درختکاری و پروژه‌های عمرانی در موقوفات، گفت: بیش از ۵۰ هزار درخت را غرس کردیم و ۶۸ پروژه عمرانی را در موقوفات در دست اجرا داریم که منجر به اشتغال‌زایی شده است.

حجت الاسلام ستار علیزاده، مدیرکل اوقاف گیلان اظهار کرد: از دهه وقف سال گذشته تا دهه وقف امسال ۲۸ میلیارد تومان در موقوفات استان درآمد داشتیم که ۱۳ میلیارد تومان در جهت اجرای نیات واقفین در حوزه مساجد و بقاع و اعانات و... هزینه‌ده است.
وی از هزینه کرد دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی برای روضه خوانی و تهیه ۱۷۴۹ بسته کمک تحصیلی در جشن عاطفه ها و کمک یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومانی به مراکز درمانی و هزینه کرد ۴۰ میلیارد تومانی در حوزه کرونا و کمک ۶۵۰ میلیون تومانی به ایتام و هزینه کرد دو میلیارد تومانی در اربعین و... خبر داد و متذکر شد: دوازدهم هر ماه طرح «قرار دوازدهم» را با توزیع ۷۵۰۰ بسته معیشتی اجرایی می کنیم.
علیزاده با اشاره به درآمدزایی ۱۶۰ میلیارد تومانی اوقاف گیلان از محل درختکاری و پروژه های عمرانی در موقوفات، اضافه کرد: بیش از ۵۰ هزار درخت را با درآمدزایی ۱۱۵ میلیارد تومانی برای اوقاف غرس کردیم و ۶۸ پروژه عمرانی را در موقوفات در دست اجرا داریم که منجر به اشتغالزایی شده است.

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today