ایرنا/ سالن ورزشی شهدای مدافع حرم گرمسار و زمین چمن مصنوعی کهن‌آباد آرادان در استان سمنان روز دوشنبه با حضور سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان به بهره‌برداری رسید.

برای سالن ورزشی سقف کوتاه شهدای مدافع حرم با مساحت حدود یک‌هزار متر مربع، دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شده است.
زمین چمن مصنوعی کهن آباد آرادان نیز با مساحت بیش از یک‌هزار و ۱۰۰ متر مربع و اعتبار افزون بر یک میلیارد تومان ساخته شده است.
وزیر ورزش و جوانان امروز(دوشنبه) در سفر یک روزه به غرب استان سمنان مورد استقبال سیدمحمدرضا هاشمی استاندار، نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران و مسوولان این خطه قرار گرفت.
سجادی در بدو ورود به استان با حضور در گلزار شهدای ایوانکی با نثار گل و قرائت فاتحه به شهدای این خطه اداری احترام کرد.
بازدید از مجموعه ورزشی شهید اشتری شهر ایوانکی، ورزشگاه نیمه‌تمام پنج هزار نفری، طرح پیشنهادی مجموعه موتورسواری شهید محمدرضا جعفری و زمین تنیس خاکی گرمسار به مساحت دو هزار متر مربع و اعتبار افزون بر یک میلیارد تومان که با مشارکت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و مطابق ماده ٢٧ قانون تنظیم بودجه(الحاق ٢) در دست اجراست از دیگر برنامه‌های سفر وزیر ورزش و جوانان به استان سمنان بود.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today