صدا و سیما/ نماینده ولی فقیه در لرستان  و امام جمعه خرم آباد با صدور پیامی شهادت مدافع امنیت سرهنگ داوود عبدالهی را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:
«بسم الله الرحمن الرحیم»
((وَلَا تَقُولُوا لِمَنْ یُقْتَلُ فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتٌ ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ وَلَٰکِنْ لَا تَشْعُرُونَ))
((سوره بقره/ ۱۵۴))
فیض عظمای شهادت؛ اصلی‌ترین راه برای رسیدن به قرب الهی است.
شهید با عبور از این گذرگاه به مقام و مرتبه‌ای می‌رسد که فقط با شهادت در راه خدا میتوان به آن جایگاه و منزلت بلند مرتبه رسید.
شهید با شهادتش به آرزویش می‌رسد و مسیر را به کسانی می‌آموزد که دل به ارزش‌های اسلامی و انسانی سپرده اند؛ و سرافرازی و سربلندی را برای ملتش به ارمغان می‌آورد.
شهید والامقام سرهنگ داود عبدالهی پس از سال‌ها مجاهدت و فداکاری و برقراری نظم و امنیت و مبارزه با ضد انقلاب و آشوبگران تجزیه طلب به همرزمان شهیدش پیوست و روح بلند مرتبه اش در آغوش ارواح دیگر شهدای عزیز آرام گرفت.
وقایع و حوادث این روز‌ها و شهادت فرزندان این ملت از نیرو‌های مسلح و فرماندهی انتظامی و جوانان بسیجی و انقلابی؛ ملت ما را در راهش راسخ‌تر و محکم‌تر کرده؛ و قطعاً انتقام عزیزان شهیدش را از آن دشمنان خواهد گرفت.
از عموم مردم شهید پرور شهرستان خرم آباد؛ هیئت‌های مذهبی؛ و رزمندگان اسلام؛ جوانان بسیجی و انقلابی و حزب الهی؛ خانواده‌های شهدا و جانبازان و نهاد‌ها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی درخواست میکنم در مراسم تشییع این شهید والامقام شرکت فرمایند.
از خداوند متعال برای دو شهید گرامی سرهنگ داود عبدالهی و شهید استوار یکم فرید کرم پور حسنوند علو درجات و برای خانواده آن عزیزان و کلیه بازماندگان صبر و شکیبایی را درخواست می‌نمایم.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy