صدا و سیما/ برق مورد نیاز ۳۳ حلقه چاه اضافه شده به شبکه آبرسانی همدان تامین شد.

علی سهرابی‌بیدار، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به تامین برق ۳۳ حلقه چاه و سه ایستگاه پمپاژ اظهار کرد: به منظور آبرسانی اضطراری به شهر همدان، ۱۸ کیلومتر شبکه ۲۰ کیلوولت برق احداث و ۲۸ دستگاه ترانسفورماتور نصب شد.
سهرابی‌بیدار با اشاره به اقدامات انجام شده برای برق‌رسانی به چاه‌های آب استان و رفع مشکل آب همدان گفت: در حوزه آبرسانی به شهر همدان کارکنان این شرکت با تلاشی جهادی نسبت به تأمین برق مورد نیاز چاه‌های آب کشاورزی برای ورود به شبکه آب استان اقدام کردند.
او گفت: برای برق‌رسانی به ایستگاه شماره سه پروژه آبرسانی بلند مدت به همدان نیز ۲۳ کیلومتر از شبکه برق این مسیر نیاز به اصلاح داشت که طی عملیات جهادی با حضور ۴۰ گروه عملیاتی اجرا شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: برای انجام این عملیات بزرگ در حالت عادی نیاز به ۱۵ روز کار بود که با اجرای این مانور بزرگ و حضور گروه‌های عملیاتی از سراسر استان طی ۶ ساعت عملیات اجرا شد.
سهرابی بیدار با بیان اینکه امسال با مدیریت پیک بار تابستان، مشترکان خانگی استان، تابستان را بدون خاموشی سپری کردند، ادامه داد: برای رسیدن به این هدف، برنامه‌های مدیریت پیک بار با همت وزارت نیرو و شرکت توانیر و با مشارکت مردم به خوبی اجرایی شد تا مراکز مشترکین خانگی ما خاموشی نداشته باشند.

 
 

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today