فارس/ سرپرست شهردار کرج با بیان اینکه اعتقاد دارم اعضای شورا حق رأی و انتخاب دارند و به هیچ وجه در این مورد اعضای شورا را نقد نمی‌کنم، گفت: اگر فرصتی باشد در خدمت شهروندان کرج خواهم بود و اگر انتخاب نشدم فرصتی برای ادامه زندگی خواهد بود.

منوچهر غفاری، سرپرست شهرداری کرج، با اشاره به شایعه استعفای خود از سمت سرپرست شهرداری کرج، اظهار کرد: بحث استعفا در میان نیست؛ دو اتفاق خواهد افتاد یا شهردار منتخب اعضا شورا بومی و از مجموعه شهرداری کرج است و یا خارج از شهرداری خواهد بود.
وی در ادامه افزود: اعضای شورای اسلامی شهر کرج می توانند شخص منتخب را به عنوان سرپرست شهرداری کرج انتخاب کنند در این صورت بنده از مسئولیت کناره گیری می کنم؛ اما اگر شهردار منتخب از خارج از بدنه شهرداری باشد در اینصورت نمی تواند سرپرست باشد که با صلاحدید اعضای شورا مسئولیت سرپرستی را ادامه می‌دهم.
غفاری در پاسخ به این سوال که «اگر اعضا شورا از عملکرد شما راضی هستند چرا جزو گزینه‌های تصدی شهرداری نیستید؟»، اظهار کرد: اعتقاد دارم اعضای شورا حق رای و انتخاب دارند و به هیچ وجه در این مورد اعضا شورا را نقد نمی‌کنم که چرا انتخاب نشده‌ام، اگر فرصتی باشد در خدمت شهروندان کرج خواهم بود یا اگر انتخاب نشدم فرصتی برای ادامه زندگی خواهد بود.
وی ادامه داد: کسی که مسئولیت قبول می‌کند بخشی زیادی از زندگی خود را به کار و تلاش و خدمت به مردم صرف می‌کند و از زندگی خصوصی باز می‌ماند در نهایت هر آنچه را که خدا صلاح بداند و خیر است اتفاق خواهد افتاد.
غفاری گفت: گاهی انتقاد می‌کردند که در مدت مسئولیتم چرا انتصابی صورت نگرفت. اعتقاد دارم در دوران سرپرستی به دو دلیل این کار را انجام ندادم اول اینکه فضای نسبتا هیجانی گذشته را آرام کنم و دیگر اینکه همکاران احساس ثبات داشته باشند تا همدلی در کارها صورت گیرد.
سرپرست شهرداری کرج در پایان گفت: امیدواریم فرایند انتخاب شهردار سریع‌تر انجام شود چراکه به نفع شهر است از این بلاتکلیفی بیرون آید‌.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday