صدا و سیما/ دانشجویان علاقمند در سراسر استان همدان می‌توانند برای تحصیل در حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان «محراب اندیشه» به عنوان معرفت جو ثبت‌نام کنند.

حبیب میدانچیان، مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان همدان اظهار کرد: دانشجویان علاقمند در سراسر استان می‌توانند برای تحصیل در حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان «محراب اندیشه» به عنوان معرفت جو ثبت‌نام کنند.
وی افزود: علاقمندان برای شرکت در این طرح می‌توانند تا ۱۵ مهرماه نام و نام خانوادگی، نام دانشگاه، شماره دانشجویی و شماره تماس خود را به شماره ۰۹۰۳۵۲۵۷۷۵۹ ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۸۳۸۱۳۴۳ داخلی ۳ تماس بگیرند.
میدانچیان گفت: این حوزه با تدریس استادان مجرب، برگزاری اردو و مسابقات علمی و فرهنگی، زمینه فعالیت در کارگروه‌های فرهنگی را برای معرفت‌جویان فراهم می‌کند، ظرفیت ثبت‌نام معرفت‌جویان در این ترم ۱۰۰ نفر است و در ابتدا یک جلسه آشنایی با مجموعه حوزه برای متقاضیان برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه دروس ارائه شده در این حوزه قابل تطبیق با ۱۴ دروس معارف دانشگاه است، تأکید کرد: هر نمره که از سوی معرفت‌جویان در درس مورد نظر کسب شود همان نمره برای درس معارفی دانشگاهی نیز لحاظ می‌شود.
مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان همدان تصریح کرد: خداشناسی در قرآن، جریان شناسی فکری و فرهنگی، اخلاق، رسالت الهی دانشجو، انسان از پیدایش تا معاد، نبوت و ولایت در قرآن، مهارت‌ تفکر، منظومه فکری رهبر معظم انقلاب از جمله عنوان های درسی ارائه شده در این طرح است.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today