باشگاه خبرنگاران/ سرپرست دفتر امور زنان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد برتجهیز پارک‌های بانوان در استان و نوسازی و استانداردسازی وسایل آن‌ها تاکید کرد.

عاطفه سادات مدبرنژاد، سرپرست دفتر امور زنان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر لزوم تجهیز پارک‌های بانوان در شهرهای استان گفت: به همراه شهردار از پارک بانوان گچساران بازدید و مقرر شد ایرادات پارک رفع و وسایل ضروری از جمله وسایل بازی کودکان نصب شود، ضمن اینکه سایر وسایلی که در پارک هستند نوسازی و استانداردسازی شود.
وی در خصوص پارک بانوان یاسوج عنوان کرد: به همراه معاونت عمرانی استانداری، شهردار و شورای شهر از پارک بانوان بازدید و مقرر شد شهرداری نسبت به تجهیز پارک و افزایش امکانات و همچنین نوسازی و استانداردسازی زمین‌های بازی و وسایلی که در پارک هستند اقدام کنند.
سرپرست دفتر امور زنان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد از مشخص شدن زمین جهت احداث بازارچه صنایع دستی خبر داد و عنوان کرد: در همین بازدید از مکان‌های مختلف برای احداث بازارچه دیدن شد که قرار شد با همکاری اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری و شهرداری بازارچه صنایع دستی ویژه بانوان جهت حمایت از زنان نیازمند در پارک اسکان یاسوج احداث شود.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today