ایرنا/ مدیرکل پست ایلام گفت: نیمه نخست سال جاری بیش از ۲۹۱ هزار فقره مرسوله پستی از ایلام به سایر استان های کشور ارسال شده است.

صادق غلامی، مدیرکل پست ایلام اظهار کرد: نیمه نخست سال جاری ۸۶۵ هزار مرسوله پستی وارد استان شده که در سریعترین زمان ممکن توسط ماموران سختکوش این اداره کل توزیع و به دست صاحبان آنها تحویل شده است.
وی افزود: در راستای کاهش مدت زمان سیر مرسولات و افزایش سرعت عمل و جلب رضایت مردم با هماهنگی های بعمل آمده با ستاد شرکت تدابیر لازم به منظور ساماندهی خطوط مبادله سراسری مستقیم بین تهران - ایلام که قبلا با واسطه استان های کرمانشاه و همدان انجام می گرفت صورت پذیرفت.
مدیرکل پست ایلام در خصوص حجم کثیر مراسلات وارده به استان یادآور شد: ارائه و تسریع در روند خدمات پستی به آحاد هموطنان علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه های مردم، باعث کاهش آلودگی هوا، روان سازی ترافیک و صرفه جویی در مصرف سوخت و حامل های انرژی شده و از سرگردانی مردم در ادارات و نهادها و سایر امکان جلوگیری می کند.
غلامی ادامه داد: پنج باجه خدمات نیابتی در حال حاضر در ادارات کل ثبت اسناد، پزشکی قانونی، دانشگاه ملی، مرکز MRI، آزمایشگاه مادران باردار و… با همکاری و استفاده از توان بخش خصوصی ایجاد و فعال شده که این موضوع باعث ایجاد اشتغال برای جوانان جویای کار نیز شده است.
وی ادامه داد: شرکت پست در راستای جلب رضایت مردم در طول چند سال گذشته علی رغم تورم شدید و افزایش هزینه ها، تعرفه های پستی را افزایش نداده و این امر سبب کمبود درآمد و زیانده بودن اکثر ادارات کل پست کشور منجمله پست استان ایلام شده است.
مدیرکل پست ایلام بیان کرد: تعداد ۲۰ فروشگاه خرید اینترنتی نیز به منظور تسهیل در ارائه خدمات خرد و خانگی نیز در حوزه فروشگاه های درون استان ایجاد و راه اندازی شده است.
غلامی تاکید کرد: بازاریابی فعال با تکیه بر بهبود مستمر کیفیت ارائه خدمات پستی که در فضای کاملا رقابتی جهت جلب اعتماد مردم و با ارئه خدمات کیفی صورت گرفته یکی از موفقیت های بزرگ پست استان ایلام در جهت خدمات رسانی مطلوب به آحاد همشهریان و هموطنان بوده است.
۱۳ واحد پستی، ۱۰۴ دفتر ای سی تی روستایی و ۵۷ دفتر پیشخوان دولت و هفت دفتر نیابتی پستی مستقر در سایر سازمان ها در سطح استان ایلام فعال است.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/