باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در نیمه نخست امسال بیش از ۲ هزار و ۱۰۰ پرونده تخلف صنفی در این استان تشکیل شد.

مهدی صفوی، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر اظهار کرد: طی نیمه اول سال جاری ۴۳ هزار و ۱۷۰ مورد بازرسی از نحوه عرضه کالا و خدمات واحدهای صنفی در استان بوشهر صورت گرفته است.
او عنوان کرد که از این تعداد، ۲ هزار و ۱۱۸ فقره منجر به تشکیل پرونده تخلف به ارزش ۴۷ میلیارد و ۱۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال شده که برای سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی استان بوشهر ارسال شده است.
مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر تاکید کرد که برخورد با متخلفین اقتصادی به منظور بازدارندگی در اولویت اصلی بازرسی‌ها است.
او می‌گوید: استمرار گشت‌های بازرسی و نظارت، لازمه پایداری و امنیت خرید مصرف‌کنندگان در سطح بازار بوده که اداره کل صمت استان بوشهر با همکاری دیگردستگاه‌های مرتبط در انجام گشت‌های مشترک و حضور همیشگی بازرسان در سطح بازار از قانون‌گریزی و تخلفات اقتصادی جلوگیری خواهد نمود.
صفوی از شهروندان عزیز خواست که در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی مراتب را از طریق مرکز سامانه یکپارچه پاسخگویی به صورت تلفنی یا حضوری در سراسر استان گزارش کنند.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar