ایمنا/ مدیرعامل سازمان نظارت بر تاکسیرانی قزوین از نوسازی ناوگان فرسوده تاکسی‌های ون سازمان تاکسیرانی با جایگزینی تاکسی‌های ون جدید ساخت ایران‌خودرو با شرایط استثنایی خبر داد.

محمدرضا وثوق‌نیا، مدیرعامل سازمان نظارت بر تاکسیرانی قزوین اظهار کرد: با اعلام اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، طرح نوسازی ناوگان فرسوده ون سازمان تاکسیرانی با جایگزینی تاکسی‌های ون جدید ساخت ایران‌خودرو با شرایط استثنایی از طریق پیش‌ثبت‌نام و به شرط اسقاط یک دستگاه تاکسی ون فرسوده انجام می‌شود.
وی افزود: در حال‌حاضر قیمت این تاکسی‌های ون یک میلیارد و ۳۵۰ هزار تومان است که ۳۵۰ میلیون تومان آن آورده تاکسیرانان متقاضی، ۶۰۰ میلیون تومان آن یارانه بلاعوض دولت و ۴۰۰ میلیون تومان به صورت وام قرض‌الحسنه با کارمزد چهار درصد و بازپرداخت پنج ساله تأمین می‌شود.
این مسئول خاطرنشان کرد: اکنون حدود ۵۰ دستگاه تاکسی ون که ظرفیت جابه‌جایی ۱۰ مسافر را دارد در ناوگان سازمان تاکسیرانی مشغول فعالیت است.
وثوق‌نیا تصریح کرد: خودروهای ون جدید دارای کیفیت، امکانات و قابلیت‌های بهتری نسبت به ون‌های فرسوده فعلی است و امیدواریم با جایگزینی این تاکسی‌های ون، گام مهم و مؤثری در راستای رفاه و رضایت شهروندان و تاکسیرانان و ارتقای سیما و منظر شهری برداریم.
وی گفت: متقاضیان در صورت داشتن هرگونه پرسشی می‌توانند با واحد نوسازی ناوگان فرسوده تاکسیرانی به شماره ۳۳۸۴۸ داخلی ۱۰۳ تماس حاصل کنند.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today