صدا و سیما/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: آمار روزانه مرگ و میر ناشی از بیماری کووید۱۹ در این استان در ۲۴ ساعت گذشته صفر بوده است.

علیرضا توقیری، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان شمار متوفیان کرونا در این استان را از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون سه هزار و ۴۰۹ نفر عنوان کرد و افزود: ۴۳ بیمار بستری مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان شناسایی شدند و شمار بیماران بستری در بیمارستان های این استان به ۱۶۸ نفر رسید.
وی تأکید کرد: همچنین تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان همدان با علائم تنفسی مشکوک و قطعی کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۵۳۴ نفر است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان تصریح کرد: در حال حاضر شمار بیماران مبتلا به کرونا که در بخش مراقبت های ویژه «آی. سی. یو» مراکز درمانی این استان بستری هستند نیز به هفت نفر رسیده است.
به گفته توقیری، مجموع بیماران کرونایی شناسایی شده در استان همدان از ابتدای شیوع ویروس تاکنون به ۱۴۹ هزار و ۷۵۷ نفر رسید.
از مجموع ۱۰ شهرستان استان همدان، چهار شهرستان تویسرکان، ملایر، اسدآباد و بهار در وضعیت آبی و ۶ شهرستان دیگر در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

 
 

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today