فارس/ فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از کشف ۳۷ قبضه سلاح جنگی شامل ۳۵ قبضه کلت جنگی و دو قبضه سلاح شکاری طی اغتشاشات اخیر در این استان خبر داد.

سردار علی‌اکبر جاویدان، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به حوادث اخیر این استان و استفاده غیرمجاز از سلاح گرم و اظهار کرد: سلاح وسیله‌ای ناامن کننده است و باید در اختیار فردی باشد که واجد شرایط نگهداری سلاح باشد؛ همانند نیروهای مسلح، کارکنان حراسات ادارات و سازمان‌ها، محیط زیست، افراد دامدار و عشایر که دارای مجوز حمل و نگهداری اسلحه هستند.
وی تصریح کرد: متأسفانه امروزه دشمنان با یک سیاست استکباری به دنبال ورود سلاح به داخل کشور هستند تا با کشته‌سازی‌ها با سلاح غیرمجاز برای ناامن کردن کشور استفاده کنند به طوریکه در همین اغتشاشات اخیر در کشور استفاده از سلاح غیرمجاز و تیراندازی به سمت مردم و نیروی امنیتی و نظامی زیاد بود.
جاویدان افزود: در همین اغتشاشات اخیر از یک باند، ۳۲ قبضه سلاح جنگی کلت کمری را کشف کردیم که از طریق مرزهای اورامانات وارد استان شده بود که متهمین دستگیر و یک دستگاه خودرو هم توقیف شد.
وی افزود: در باندی دیگر در همین حوادث اخیر پنج قبضه سلاح غیرمجاز شامل سه قبضه کلت و دو قبضه سلاح شکاری در ایست بازرسی شهید زنگنه سه‌راهی نهاوند کشف شد.
جاویدان تصریح کرد: این افراد در شرایط فتنه به منظور کشته‌سازی و ملتهب کردن اوضاع اقدام به تهیه و توزیع سلاح می‌کنند.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today