فارس/ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: جمعیت هلال احمر استان اردبیل در طی 6 ماهه اول سال جاری، به ۱۳ هزار و ۷۱۲ نفر خدمات بهداشتی، درمانی و توانبخشی ارائه کرد.

عزت‌الله ضربی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل اظهار کرد: داروخانه هلال احمر به بیماران خاص و سرطانی با بهره‌مندی ۱۲ هزار و ۱۰۰ نفر خدمات ارائه کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش ۳۲ درصدی داشته است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل تصریح کرد: در بخش ارتوپدی فنی خدماتی از جمله ساخت کفش طبی، ارتز، پروتز و تعمیرات به ۴۷۸ نفر ارائه شد که نسبت به مدت مشابه در سال قبل ۳۵ درصد افزایش یافته است.
ضربی با بیان اینکه در این مدت به ۴۷۵ نفر خدمات فیزیوتراپی ارائه شده است، ادامه داد: این خدمات در ۳ هزار و ۱۹۰ جلسه با تعرفه دولتی و با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته ارائه شده که نسبت به مدت مشابه ۴۷ درصد افزایش داشته است.
وی با بیان اینکه خدمات کاردرمانی در نیمه اول سال‌ جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۱۶ درصد افزایش یافته، افزود: ۹۸ نفر در ۶۵۹ جلسه خدمات کاردرمانی دریافت کردند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه در ۶ ماه گذشته ۲۸۷ نفر خدمات دندانپزشکی دریافت کردند، گفت: ۲۷۸ نفر از حجاج هم در این مدت خدمات واکسیناسیون دریافت کردند.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today