ایرنا/ کارشناس اداره‌ کل هواشناسی استان همدان با اشاره به افزایش رطوبت هوا، گفت: میزان ابرناکی هوا در طول ۲ روز آینده به ویژه ساعت های بعد از ظهر در آسمان استان افزایش می‌یابد که البته این ابرها بیشتر بی باران هستند.

محمدحسن باقری شکیب، کارشناس اداره‌ کل هواشناسی استان همدان اظهار کرد: همچنین طی این مدت شاهد افزایش نسبی سرعت وزش باد در ساعت های میانی روز به خصوص در مناطق بادخیز استان همدان خواهیم بود. 
وی اظهار کرد: دمای هوای بیشتر نقاط استان همدان تا پنج روز آینده (روزانه) تغییرات محسوسی ندارد و این روند تا هفته آینده نیز ماندگار است.
کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان همدان گفت که به دلیل ابرناکی آسمان به ویژه در مناطق شمال و شمال غرب استان همدان، میزان رطوبت هوا نیز افزایش خواهد یافت.
باقری شکیب، میانگین دمای هوای همدان در ۲۴ ساعت گذشته را بین هفت تا ۲۸ درجه سانتیگراد اعلام کرد.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان اظهار داشت: اسدآباد و نهاوند با ۳۰ درجه سانتیگراد بالای صفر و بهار و قهاوند با ۶ درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان همدان در ۲۴ ساعت گذشته بودند.
آب و هوای استان همدان در نتیجه وجود کوه‌های مرتفع، رودخانه‌ها و پستی و بلندی‌های زیاد به شدت متغیر است و زمستان‌های سرد، پر برف و باران و تابستان‌های معتدل دارد.

 
 
  
  
 

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today