مهر/ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور بیانیه‌ای ضمن اعلام حمایت از بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب همگان را به توجه و تبعیت از منویات و رهنمودهای رهبری معظم انقلاب دعوت کرد.

متن بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در اعلام حمایت از بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
بیانات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای(مدظله‌العالی) در تبیین و تشریح راهبردی و اندیشمندانه حوادث اخیر، بار دیگر تصویری دقیق و سرشار از جزئیات مفهومی و استدلالی از مسائل کشور را به ملت، اندیشمندان و امیدواران به انقلاب اسلامی ارائه کرد.
ایشان با روایتی تحلیلی و منظومه‌ای و همچنین مشتمل بر عناصر و لایه‌های متنوع، هجمه دشمن را تشریح نموده و امید، آرامش، بصیرت و آگاهی را ارتقا بخشیدند.
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تجدید بیعت با زعیم فرزانه انقلاب اسلامی، همگان را به توجه و تبعیت از منویات و رهنمودهای ایشان دعوت می‌کند و اعلام می‌دارد:
۱- لازم است سیاست گذاران فرهنگ و اندیشه و مسئولین تأمین نظم و امنیت کشور با توجه به بیانات اخیر ایشان به مسائل کشور بپردازند.
۲- آنان که در حوادث اخیر خواسته یا ناخواسته با اظهار نظر یا هر گونه اقدام عملی به نحوی دشمن را در پیشبرد اهداف پلیدش یاری رساندند، هر چه سریع‌تر تدارک نمایند. فَلاَ تَکُونُوا أَنْصَابَ الْفِتَنِ وَ أَعْلَامَ الْبِدَعِ.
۳- باید برای تشریح و تبیین حوادث اخیر مؤمنین به اسلام و انقلاب مجاهدت کنند که عبرت‌های پندآموز فراوان این ابتلائات برای تقویت بصیرت جامعه ضروری و لازم است. فإنّما البَصیرُ مَن سمِعَ فتَفَکّر، و نَظرَ فأبْصرَ، و انْتَفعَ بالعِبَرِ، ثُمّ سَلَکَ جَدَدا واضِحا یَتَجنّبُ فیهِ الصَّرْعَهَ فی المَهاوِی.
۴- این کشور اسلامی در ظلّ توجهات و عنایات حضرت ولی‌عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و تدابیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری و با همت و پشتیبانی ملت شریف ایران، راه پرافتخار انقلاب اسلامی را طی خواهد کرد و از ابتلائات و آزمون‌ها سربلند بیرون خواهد آمد، ان‌شاءالله.
از درگاه خداوند متعال طول عمر و سلامتی رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله‌العالی) را مسئلت می‌نماییم.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday