صدا و سیما/ تفاهم‌نامه واگذاری استادیوم ۵۰ هزار نفری غدیر اهواز بین اداره کل ورزش و جوانان و باشگاه استقلال خوزستان امضا شد.

حمید بنی تمیم، مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در آیین عقد تفاهم نامه واگذاری استادیوم ۵۰ هزار نفری غدیر اهواز به شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران میان این اداره کل و باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال خوزستان گفت: از هشت ماه گذشته این واگذاری به صورت شفاهی صورت گرفته و در این مدت کار‌های مهمی برای بازسازی و احیای ورزشگاه غدیر انجام شده است.
وی افزود: قرارداد واگذاری ورزشگاه سه ساله است.
علی محمدی، مدیرعامل شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران هم با تقدیر از اعتماد اداره کل ورزش و جوانان درخصوص زیر پوشش قرار دادن دیگر طرح‌های ورزشی در استان نیز اعلام آمادگی و اظهار کرد: افزایش اینگونه خدمت رسانی‌ها در حق مردم خوزستان فراتر از وضع موجود، لازم است.
وی، خدمت کردن به مردم در راستای مسئولیت‌های اجتماعی را یکی از راه‌های ناامید کردن دشمن برشمرد.
سیداحمد موالی زاده، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خوزستان نیز با بیان اینکه از دیگر شرکت‌ها و صنایع فعال در استان که مسئولیت‌های اجتماعی خود را به خوبی انجام نمی‌دهند گله‌مند هستیم، اظهار کرد: حق ورزشگاه غدیر اینگونه نبود که فراموش شود و جای خوشحالی دارد که گروه ملی صنعتی فولاد ایران به احیای این ورزشگاه پرداخت.
وی از مسئولان باشگاه استقلال خوزستان هم خواست: با یک برنامه ریزی حساب شده، این باشگاه را به سمت حرفه‌ای شدن پیش ببرند.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan.today