ایسنا/ استاندار ایلام با بیان اینکه حداکثر ظرف دو هفته زمین طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان‌ها تعیین تکلیف شود، گفت: کمیته‌ای برای شتاب‌بخشی ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن در استان تشکیل شود.

حسن بهرام‌نیا، استاندار ایلام در نشست شورای تامین مسکن استان خواستار رفع مشکل زمین در برخی شهرستان ها برای طرح نهضت ملی مسکن شد و اظهار کرد: حداکثر ظرف دو هفته باید زمین‌های نهضت ملی مسکن در شهرستان‌ها تعیین تکلیف شود و چنانچه مشکل زمین در شهرستان‌ها برای نهضت ملی مسکن طبق زمانبندی تعیین شده برطرف نشود، فرمانداران شهرستان ها و مدیرکل راه و شهرسازی باید پاسخگو باشد.
وی در خصوص مجوز ساخت ویلایی در استان تصریح کرد: طبق پیگیری‌ها و موافقت‌های انجام شده در شهرستان‌هایی که زمین به قدر کافی موجود است می‌توان زمین‌های تک واحدی به متقاضیان واگذار شود.
استاندار ایلام با تاکید بر اینکه طرح نهضت ملی مسکن فرصتی بسیاری خوب برای خانه دار شدن متقاضیان است که باید از این فرصت به خوبی استفاده شود، گفت:  رسانه ها و فضای مجازی استان در خصوص فرصت بسیار خوب طرح نهضت مسکن ملی اطلاع رسانی کنند.
بهرام‌نیا با تاکید بر تسریع در عملیات ساخت و سازها واحدهای نهضت ملی مسکن در استان، تاکید کرد: برای حذف بوروکراسی اداری، کمیته‌ای متشکل از معاونت عمرانی استاندار  و اداره کل راه شهرسازی و سایر دستگاه‌ها مرتبط برای شتاب بخشی به ساخت های و سازها در طرح ملی مسکن تشکیل شود.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/