صدا و سیما/ جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف ۴۱ کیلو ۵۰۰ گرم تریاک در عملیات مشترک ماموران مبارزه با مواد مخدر قزوین و استان کرمان خبر داد.

سرهنگ داود عبدالمالکی، جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین بیان کرد: ماموران  پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اقدامات اطلاعاتی و فنی ۲ نفر از قاچاقچیان مواد مخدر را در شهرستان جیرفت که اقدامی به نگهداری مقادیر قابل توجهی تریاک کرده بودند، شناسایی کردند.
وی افزود: ماموران در ادامه اقدامات خود برای دستگیری این متهمان، پس شناسایی دقیق مخفیگاه و نحوه فعالیت آن ها، هماهنگی‌های لازم با پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان جیرفت را انجام دادند، که در بازرسی از محل شناسایی شده توسط پلیس ۴۱ کیلو ۵۰۰ گرم تریاک کشف شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه دستگیری ۲ قاچاقچی و توقیف یک دستگاه خودرو سواری ۲۰۶ متعلق به متهمان، از دیگر توفیقات این عملیات بود، خاطرنشان کرد: مبارزه با سوداگران مرگ به صورت شبانه روزی و فارغ از هر مرز جغرافیایی در کشور در دستور کار ماموران پلیس قرار داشته و شهروندان می‌توانند در صورت آگاهی از هرگونه مورد مشکوک در این خصوص مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today