صدا و سیما/ جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری زوج سارق با اعتراف به ۴۵ فقره سرقت خودرو، توسط ماموران انتظامی شهرستان البرز خبر داد.

سرهنگ داود عبدالمالکی، جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین عنوان کرد: در پی  وقوع سرقت‌های متعدد خودرو در شهرستان "البرز" و ایجاد نارضایتی عمومی در این خصوص، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع و تعداد قابل توجه سرقت‌های انجام شده، بلافاصله کارگروه ویژه‌ای از ماموران پلیس آگاهی و کلانتری ۱۵ مهرگان شهرستان البرز تشکیل و کلیه آثار باقیمانده از سرقت در محل‌های ارتکاب جرم مورد بررسی فنی و تخصصی قرار گرفت.
جانشین فرمانده انتظامی استان در تشریح ادامه روند دستگیری متهمان بیان داشت: ماموران ضمن بررسی‌های تخصصی و اطلاعاتی خود با گشت زنی هدفمند به ویژه در ساعت‌های ثبت شده در خصوص سرقت، زوج سارق را حین سرقت یک دستگاه خودرو سواری شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه آن‌ها را دستگیر کردند.
سرهنگ عبدالمالکی با اشاره به اینکه زوج سارق با شناسایی خودرو‌هایی که کمترین استفاده را از امکانات و تجهیزات ضد سرقت داشتند، اقدام به سرقت آن‌ها می‌کردند، خاطرنشان کرد: متهمان پس از سرقت کلیه قطعات و اقلام مصرفی، خودرو‌های سرقتی را در جاده‌های فرعی استان‌های همجوار رها می‌کردند.
این مقام انتظامی در پایان یادآور شد: متهمان در تحقیقات پلیسی به ۴۵ فقره سرقت خودرو در شهرستان البرز اعتراف کرده و با تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی معرفی شدند.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today