مهر/ «سیدمجتبی حسینی» به عنوان سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان معرفی شد.

علیرضا قاسمی فرزاد، استاندار همدان در جلسه تکریم و معارفه سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان، ضمن تبریک هفته بسیج و پیروزی تیم ملی فوتبال، بیان کرد: این جلسه به منظور تقدیر و تشکر از سال‌ها زحمت و تلاش معاونت هماهنگی امور اقتصادی پیشین و همچنین معرفی شخصی پرتلاش، انقلابی و با برنامه‌های جدید، تشکیل شده است.
قاسمی فرزاد با اشاره به اینکه بسیجیان در همه عرصه‌ها منشأ اثر بوده‌اند؛ حفظ و تقویت روحیه بسیجی در شرایط کنونی ضروری است، افزود: معاونت هماهنگی امور اقتصادی پیشین، از رزمندگان دفاع مقدس، دارای روحیه کار و سرشار از انگیزه، برای حل مسائل و مشکلات اقتصادی استان بود.
وی با بیان اینکه نگرش و نگاه سیاسی معاون هماهنگی امور اقتصادی پیشین، خدمت و خدمت‌رسانی به مردم بوده است، اظهار کرد: ملاک و مبنا در دولت مردمی و انقلابی سیزدهم برای مدیران، کارکرد و عملکرد کاری است.
قاسمی فرزاد اضافه کرد: ملاک دولت ایران قوی، استفاده از افرادی است که در مدار و مسیر خدمت به مردم باشند، بر این اساس از توان و ظرفیت آن‌ها استفاده می‌شود.
استاندار همدان با اشاره به اینکه با توجه به تحولات اقتصادی در دنیای جدید، سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری، بر مبانی اقتصاد دیجیتال و اقتصاد روز دنیا تسلط دارد، گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری و اهمیت مبحث دانش بنیان در اقتصاد دنیا از ظرفیت و توانمندی سرپرست جدید در این راستا استفاده می‌شود.
وی با بیان اینکه توجه و تمرکز سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور اقتصادی و مدیران زیرمجموعه، بر حوزه تولید به‌ویژه دانش‌بنیان باشد، گفت: تقویت حوزه‌های مختلف اقتصادی یعنی صنعت، معدن، کشاورزی و گردشگری در دستور کار جدی سرپرست جدید باشد.
قاسمی فرزاد با اشاره به اینکه تعامل با اصناف و بازاریان در راستای حمایت از تولید و ایجاد اشتغال در شرایط کنونی ضروری است، تصریح کرد: هدایت و سمت و سو دادن به حوزه تولید و توجه به فعالان اقتصادی استان و تقویت زیرساخت‌های این حوزه از برنامه‌های سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری باشد.
وی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های حوزه اقتصادی استان کاهش واسطه‌گری باشد، زیرا با این اقدام، کالا با قیمت واقعی به دست مردم خواهد رسید، گفت: تأمین میوه شب عید، کالاهای اساسی مردم، توجه به کیفیت نان و ساعات ارائه خدمات نانوایی‌ها در دستور کار قرار گیرد.
قاسمی فرزاد ادامه داد: تعامل با تولیدکنندگان استان به گونه‌ای باشد که استانداری و دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی را خانه خود بدانند.
استاندار همدان افزود: توجه به اقتصاد دانش‌بنیان و حمایت از تولید در دستور کار جدی سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری قرار گیرد.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today