باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد از تداوم عملیات اجرایی تکمیل چهار طرح راهسازی و عمرانی در شهرستان گچساران خبر داد.

محمد راستا، مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: تکمیل چهار طرح بزرگ بهسازی تقاطع شهرک صنعتی، چهاربیشه باباکلان به چرام در دو قطعه، بهسازی محور بی بی حکیمه رگ سفید و جاده کمربندی(قاطع غیر همسطح سراب ننیز و پشه کان) در گچساران هم اکنون در حال اجرا هستند.
وی با بیان اینکه یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل طرح‌های توسعه زیرساخت‌های محور‌های مواصلاتی گچساران نیاز است، افزود: با اختصاص اعتبار‌های مورد نیاز و تکمیل این طرح‌ها، بیش از ۳۵ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی شهرستان توسعه خواهند یافت.
راستا عنوان کرد: ساخت جاده بی بی حکیمه به رگ سفید به طول ۱۵ کیلومتر و ۶۰۰ متر مربع که از عملیات اجرایی از سال ۱۳۹۷ آغاز شده، با پیشرفت فیزیکی ۵۲ درصد در حال انجام است.
به گفته مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد، عملیات اجرایی طرح بهسازی جاده شهرک صنعتی، چهاربیشه و باباکلان به چرام سال ۱۳۹۵ آغاز شده و در دو قطعه به طول ۱۹ کیلومتر با میانگین پیشرفت فیزیکی ۷۴ درصد در حال اجرا است.
وی ادامه داد: جاده کمربندی(قاطع غیرهمسطح سراب ننیز و پشه کان) گچساران از دیگر طرح‌های مهم راهسازی این شهرستان است که به طول هفت کیلومتر با میانگین پیشرفت فیزیکی ۱۰ درصد در حال ساخت است.
راستا بیان کرد: بیش از ۲۰ دستگاه ماشین آلات راهسازی در طرح‌های حوزه راه و شهرسازی گچساران در حالت فعالیت هستند.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today