ایسنا/ فرمانده انتظامی تهران بزرگ از کشف بیش از چهار تن مواد مخدر، از کشف بیش از چهار تن مواد مخدر، بازداشت ۱۷۷ قاچاقچی و انهدام ۱۶ باند مربوط به مواد مخدر در تهران خبر داد.

سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ همواره و در هر لحظه و ساعت در حال مبارزه با سوداگران مرگ هستند و در این میان از قاچاقچی عمده و دانه‌درشت تا خرده فروشان را مورد شناسایی قرار می دهند، خوشبختانه در نتیجه اقدامات انجام شده نیز شاهد تنگ شدن عرصه بر سوداگران مرگ در پایتخت هستیم.
وی گفت: در نوزدهمین مرحله از اجرای طرح رعد طرح ماموران پلیس چهار تن و ۲۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل تریاک، حشیش، شیشه، گل و... را کشف و ضبط کردند. همچنین ۱۷۷ قاچاقچی عمده مواد مخدر نیز شناسایی و دستگیر شدند. از این افراد ۱۹ دستگاه خودروی سواری توقیف شده است.
این مسئول ادامه داد: ۱۶ باند نیز که در حوزه موادمخدر فعال بود، منهدم شد.
وی با بیان اینکه تاکنون ۱۷ طرح پاکسازی و نظارت بر محورهای مواصلاتی منتهی به تهران اجرا شده است، گفت: در جریان مأموریت هایی که در محورهای مواصلاتی به تهران اجرا شد، یک تن و ۶۵۸ کیلوگرم مواد مخدر در مبادی ورودی به تهران کشف و ضبط شد و در این خصوص نیز تعدادی از قاچاقچی دستگیر شدند.

آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran