ایرنا/ مدیر درمان تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری از آغاز عملیات اجرایی احداث پلی‌کلینیک تخصصی بروجن تا پایان امسال خبر داد و گفت: در حال حاضر مراحل صدور سند زمین و نقشه ساختمان رو به اتمام است.

مصطفی فلاحی، مدیر درمان تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: احداث پلی‌کلینیک تخصصی بروجن یکی از مطالبات جدی مردم این شهرستان به شمار می‌رود و در نشستی که به تازگی با نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اجرای این طرح درمانی مورد تاکید قرار گرفت و این قول داده شد تا عملیات احداث این طرح تا پایان سال اجرایی شود.
وی ادامه داد: امید می‌رود با اختصاص اعتبار مناسب اجرای این طرح با سرعت بیشتری همراه شود.
مدیر درمان تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری همچنین از اجرای چهار طرح دیگر از سوی این نهاد خبر داد و گفت: بهره‌‎برداری از آشپزخانه بیمارستان امام علی(ع) با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال، تکمیل کلینیک دندانپزشکی با اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریال و بروزرسانی تاسیسات و تعویض چیلرهای بیمارستان با اعتبار ۱۸۰ میلیارد ریال از جمله این طرح‌هاست که برای اجرای آن از بودجه عمرانی سایر استان‌ها نیز استفاده شد.
فلاحی با اشاره به آغاز احداث بخش زایمان بیمارستان امام علی(ع) فرخشهر خاطرنشان کرد: نقشه بلوک زایمان بیمارستان رو به اتمام است و به‌زودی مراحل ساخت این بخش از بیمارستان آغاز می‌شود.
وی تصریح کرد: مدیریت درمان استان با پنج مرکز درمانی و یک بیمارستان با ۱۶۶ تخت فعال خدمات خود را به صورت رایگان به بیش از نیمی از جمعیت استان ارائه می‌دهد.
مدیر درمان تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه بیمارستان امام علی(ع) تامین اجتماعی، تنها بیمارستان سبز در استان است، اظهار کرد: این مرکز درمانی با رتبه نخست رضایتمندی در کشور سالانه به ۱۵ هزار نفر خدمات بستری ارائه می‌کند و حدود هفت هزار و ۵۰۰ مورد جراحی در این بیمارستان انجام می‌شود .
فلاحی، تعهد خدمات ناباروری را از دیگر برنامه‌های این نهاد برشمرد و گفت: ۱۰۰ درصد تعرفه دولتی و ۹۰ درصد تعرفه خصوصی هزینه‌های ناباروری بیمه‌شدگان پرداخت می‌شود.
وی به نیازمندی‌های این مرکز نیز اشاره کرد و افزود: کمبود برخی داروهای آنتی‌بیوتیک به ویژه داروهای بیهوشی و خاص با توجه به افزایش ۳۰ درصدی بار مراجعه مردم نسبت به سال گذشته، نیاز به MRI در بیمارستان امام علی(ع) و اعطای مجوز دستگاه OPG به پلی‌کلینیک تخصصی بروجن توسط دانشگاه علوم پزشکی و جذب پزشک متخصص از جمله نیازمندی‌های مدیریت درمان است که در این خصوص با نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی گفت‌وگو شد.
مدیر درمان تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری همچنین از پرداخت مطالبات دانشگاه علوم پزشکی بر اساس اوراق گام تا پایان فروردین ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: سازمان تامین اجتماعی با این طرح می‌تواند مطالبات خود را به علوم پزشکی پرداخت کند.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday