صدا و سیما/ طرح جهاد آبرسانی در مناطق روستایی شهرستان فریدونشهر با هدف محرومیت زدایی و تامین آب آشامیدنی سالم و پایدار در حال اجراست.

محمد لاچینانی، مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان فریدونشهر با اشاره به پیشرفت ۸۰ درصدی طرح جهاد آبرسانی به روستا‌های این شهرستان اظهار کرد: طرح آبرسانی به روستا‌های منطقه پیشکوه و برف انبار از اواخر خرداد امسال آغاز و از ۳۵ کیلومتر خط انتقال آب در منطقه پشتکوه ۲۵ کیلومتر آن شامل حفاری و لوله گذاری انجام شده است.
محمد لاچینانی با اشاره به اجرای ۱۰ کیلومتر خط انتقال آب روستا‌های منطقه برف انبار از مجموع ۳۰ کیلومتر خط انتقال افزود: این طرح نیز که از روستای سروشجان آغازشده است تا روستای چقا اجرا می‌شود.
وی اعتبار اجرای طرح جهاد آبرسانی به روستا‌ها را ۱۰۹ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این طرح با همکاری بسیج سازندگی شهرستان فریدونشهر و اداره آب و فاضلاب در حال اجراست و در شش ماهه اول سال آینده به بهره برداری کامل می‌رسد.
مسول بسیج سازندگی سپاه شهرستان فریدونشهر افزود: با بهره برداری از این طرح‌ها ساکنان ۱۵ روستای شهرستان از آّب آشامیدنی سالم، بهداشتی و پایدار بهره مند می‌شوند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today