باشگاه خبرنگاران/ رئیس اداره راهداری شهرستان اردبیل گفت: ۴۲۰ عدد استوانه ایمنی در دماغه‌ها و نقاط پربرخورد راه‌های شهرستان اردبیل نصب شده است.

بهرام خیاوی، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان اردبیل با بیان اینکه علاوه بر این در جهت ایمن‌سازی محور‌ها بیش از ۲۰ هزار دپوی خاکی نیز در دماغه و نقاط پربرخورد شهرستان اردبیل در هشت ماهه گذشته ایجاد شده، اظهار کرد: در مدت یادشده ۹۸۰ کیلومتر از کانال‌های طرفین راه توسط راهداران اصلاح و بازسازی شده است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان اردبیل با اشاره به اینکه در جهت ارتقای ایمنی راه‌ها راهداران بیش از ۲۱ هزار متر مربع لکه گیری و رفع چاله در راه‌های اصلی، فرعی و روستایی شهرستان اردبیل در هشت ماهه گذشته انجام شده، افزود: در این مدت ۲۳ هزار متر مربع قشر رگلاژی انجام شده است.
خیاوی ایجاد ۳۷ عدد سرعت‌کاه آسفالتی، تهیه و نصب سرعت‌کاه پلاستیکی در دو نقطه، اصلاح و رنگ آمیزی ۵۰۵ عدد سرعت‌کاه آسفالتی، تعمیر ۹۸۶ شاخه گاردریل‌های آسیب دیده، تهیه و نصب چراغ‌های چشمک زن به تعداد دو عدد و ایجاد روشنایی نقطه‌ای در یک محل را از دیگر اقدامات مهم راهداران در هشت ماهه گذشته برشمرد.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today