صدا و سیما/ هشت مورد ساخت‌وساز غیر مجاز در طرح عمان سامانی تخریب شد.

اعظم شیخ سامانی، مدیر جهاد کشاورزی سامان اظهار کرد: در ادامه برخورد با ساخت‌وساز‌های غیرمجاز در سامان و برای حفظ و صیانت از اراضی کشاورزی و باغی هشت مورد ساختمان غیرمجاز به مساحت ۵۶۰ مترمربع در طرح عمان سامانی تخریب شد.
وی گفت: این ساخت و ساز‌های غیرمجاز شامل هشت مورد ساختمان بود که با حکم قطعی قضایی و همکاری نیروی انتظامی، امور اراضی شهرستان سامان و دستگاه‌های اجرایی مرتبط تخریب شد.
مدیر جهاد کشاورزی سامان افزود: طرح عمان سامانی با وسعت هزارو ۶۰۰ هکتار بزرگترین طرح باغی چهارمحال و بختیاری است که تاکنون ۱۹ فقره ساخت‌وساز غیرمجاز در این طرح تخریب شده است، ۲۰ فقره ساخت‌وساز‌های غیرمجاز هم شناسایی و اخطاریه صادر شده است.
شیخ سامانی بیان کرد: بر اساس قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی، هرگونه تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی جرم محسوب می‌شود و از کشاورزان درخواست می‌شود قبل از انجام هرگونه اقدام در اراضی زراعی و باغی اعم از خرید و فروش، تفکیک، دیوار و فنس‌کشی، احداث بنا و به‌طور کلی هرگونه تغییر کاربری به مدیریت و مراکز و امور اراضی جهاد کشاورزی شهرستان سامان مراجعه کنند.آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday