باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف یک دستگاه موتور دیزل سنگین ولوو به ارزش ۱۴ میلیارد ریال در محور لردگان به بروجن خبر داد.

سردار منوچهر امان اللهی، فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارزِ پلیس امنیت اقتصادی استان با انجام اقدامات اطلاعاتی از انتقال یک محموله قاچاق از طریق محور‌های ورودی استان مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی قضایی به محور لردگان به بروجن اعزام و با متوقف کردن یک دستگاه کامیون، در بازرسی از آن یک دستگاه موتور دیزل ولوو فاقد هرگونه مدارک مثبت گمرکی کشف کردند.
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری، ارزش محموله کشف شده را بنا به نظر کارشناسان ۱۴ میلیارد ریال عنوان و اضافه کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.
سردار امان اللهی با اعلام اینکه مبارزه با قاچاق کالا یکی از اهداف پلیس در راستای تامین امنیت پایدار در جامعه است، خاطرنشان کرد: شهروندان به منظور حمایت از کار و تولیدات داخلی در صورت شناسایی عاملان عرضه کالا‌های قاچاق، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday