صدا و سیما/ فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف یک محموله بزرگ لوازم‌التحریر و لوازم آشپزخانه قاچاق به ارزش ۲۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال در شهر شازند اراک و با کار اطلاعاتی ماموران پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه خبر داد.

سردار علی‌اکبر جاویدان، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار کرد: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه مبنی بر اینکه اعضای یک باند قصد انتقال محموله قاچاق از استان مرکزی به تهران را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران با انجام کار‌های اطلاعاتی موفق به شناسایی کامیون حامل بار قاچاق در محور اراک - ملایر شده و موضوع را به همکاران خود در استان مرکزی اظلاع دادند.
جاویدان افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی نیز با همکاری ایستگاه بازرسی توره شهرستان شازند موفق به توقیف کاموین مورد نظر شده و بازرسی‌های لازم را به عمل آوردند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در بازرسی‌های به عمل آمده ۴۴۴ هزار و ۹۶ عدد انواع لوازم التحریر و یک هزار و ۷۰۷ عدد انواع لوازم آشپزخانه قاچاق کشف شد.
وی در پایان با بیان اینکه ارزش محموله قاچاق کشف شده به ۲۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال می‌رسد، از دستگیری یک نفر در این راستا و معرفی به دستگاه قضائی خبر داد.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today