صدا و سیما/ فرمانده انتظامی زرین‌دشت گفت: قاتلی که در دوم مهرماه سال جاری مردی ۴۹ ساله را در یکی از روستا‌های این شهرستان به قتل رسانده بود دستگیر و روانه زندان شد.

سرهنگ حمیدرضا صالحی‌فرد، فرمانده انتظامی زرین‌دشت بیان کرد: در پی وقوع یک فقره تیرانداری با اسلحه منجر به قتل یکی از شهروندان در یکی از روستا‌های این شهرستان، بررسی موضوع جهت شناسایی و دستگیری قاتل در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: ماموران انتظامی در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که قاتل به دلیل اختلافات شخصی با یکی از اهالی محل اقدام به تیراندازی به سمت منزل آن می‌کند که متاسفانه تیر به فردی ناشناس که در آن کوچه در حال تردد بوده اصابت و منجر به قتل وی می‌شود و سریعا فرد ضارب از محل حادثه متواری می‌شود.
فرمانده انتظامی زرین‌دشت ادامه داد: ماموران انتظامی از همان لحظات اولیه تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند قاتل را پس از ۲ ماه (۶ آذرماه) شناسایی و وی را در یکی از روستا‌های این شهرستان دستگیر کنند.
صالحی‌فرد با اشاره به اینکه قاتل ۲۸ ساله در بازجویی اولیه به جرم خود مبنی بر قتل اقرار کرد، گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه اسلحه شکاری فاقد مجوز نیز کشف شد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد، گفت: مجرمان و هنجارشکنان هیچ گاه نمی‌توانند از مجازات قانونی فرار کنند و پلیس با اینگونه افراد قاطعانه و برابر قانون برخورد خواهد کرد.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online