صدا و سیما/ ۸ خرده‌فروش و سارق در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی شهرستان طبس دستگیر شدند.

سرهنگ فاضل مریمی، فرمانده انتظامی شهرستان طبس اظهار کرد: مأموران در این طرح ۷ نفر خرده فروش  و توزیع کننده مواد مخدر و یک سارق را دستگیر کردند.
مریمی افزود: مأموران انتظامی طبس به منظور پاکسازی نقاط آلوده و مقابله با توزیع کنندگان موادمخدر، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در مناطق آلوده و جرم خیز را در این شهرستان اجرایی کردند.
وی گفت: مأموران پلیس با انجام تحقیقات گسترده و بررسی‌های میدانی نقاط جرم خیز را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی وارد پاتوق‌ها و مخفیگاه‌های متهمان شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان طبس افزود: مأموران در بازرسی و پاکسازی از پاتوق و مخفیگاه‌های متهمان مقادیری انواع موادمخدر صنعتی کشف و ۷ نفر متهم را دستگیر کردند. 
مریمی همچنین در اجرای طرح، ماموران یک سارق دستگیر که در بازجویی‌های پلیسی به ۲ فقره سرقت اماکن خصوصی نیز اعتراف کرد.
وی گفت: همچنین ماموران انتظامی ۸ متهم را دستگیر کردند که متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده برای  سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان طبس با اشاره به این که طرح ارتقای امنیت اجتماعی همچون گذشته در دستور کار پلیس قرار دارد خواستار شد: در صورت مشاهده از فعالیت مشکوک به ویژه در زمینه توزیع انواع مواد مخدر، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today