صدا و سیما/ فرمانده انتظامی شهرستان خمینی‌شهر از کشف لوازم خانگی احتکار شده به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در عملیات مأموران انتظامی این شهرستان خبر داد.

سرهنگ غلامرضا براتی، فرمانده انتظامی شهرستان خمینی‌شهر بیان کرد: در راستای مقابله با احتکار کالا و برخورد با اخلالگران نظام اقتصادی، مأموران پلیس امنیت اقتصادی شهرستان خمینی شهر با اشرافیت و هوشمندی بالای خود از احتکار لوازم خانگی در یک انبار مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: مأموران با انجام تحقیقات میدانی، مکان دقیق نگهداری این کالا‌ها را در یکی از انبار‌های سطح شهرستان شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی به محل اعزام شده که دربازرسی از این انبار ۷۳ دستگاه انواع لوازم خانگی شامل کولر، یخچال، فریزر، اجاق گاز و ماشین لباسشویی اتوماتیک احتکار شده کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر بابیان این که کارشناسان مربوطه ارزش کالا‌های احتکاری را ۱۰ میلیارد ریال برآورد کردند تصریح کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.
این مقام انتظامی در پایان با اشاره به آثار و پیامد‌های زیان بار قاچاق و احتکار کالا در نظام اقتصادی کشور و معیشت افراد جامعه خاطرنشان کرد: برخورد قاطع با محتکران و اخلالگران اقتصادی از اولویت‌های پلیس بوده و از شهروندان نیز می‌خواهیم هرگونه اخبار و اطلاعات در این زمینه را از طریق تماس با مرکز فوریت‌های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند. 

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today