ایسنا/ فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: ماموران انتظامی در بازرسی از کوله‌پشتی سه عابر پیاده در شهرستان نهبندان ۱۰۰ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک کشف کردند. 

سردار ناصر فرشید، فرمانده انتظامی خراسان جنوبی اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان نهبندان هنگام کنترل محورهای فرعی به ۳ عابر پیاده که در تاریکی شب در حال تردد بودند مشکوک شدند و به آنان دستور ایست دادند.
وی افزود: متهمان با مشاهده مأموران با رها کردن کوله پشتی خود  و با استفاده از تاریکی شب متواری گردیدند که با اقدام به موقع پلیس، ۲ متهم دستگیر و یکی از عابران پیاده متواری که تحت تعقیب قرار گرفت.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی تصریح کرد: مأموران در بازرسی تکمیلی از ۳ کوله پشتی متهمان ۱۰۰ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک کشف کردند.
این مقام ارشد انتظامی بر مبارزه بی امان با ناامن کنندگان جامعه و سوداگران مرگ تأکید و خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده  جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

حمل بیش از ۵۴ کیلو تریاک با سواری پژو در سربیشه
سرهنگ حسین تقی زاده، جانشین انتظامی شهرستان سربیشه از کشف ۵۴ کیلو و ۸۳۰ گرم تریاک در بازرسی از یک سواری پژو خبر داد و بیان کرد: در این رابطه ۲ متهم دستگیر شده است. 
وی ادامه داد: مأموران انتظامی شهرستان سربیشه در راستای طرح برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر، هنگام کنترل محورهای فرعی این شهرستان به یک سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و به راننده آن با علائم هشدار دهنده دستور ایست دادند.
تقی زاده افزود: راننده به محض مشاهده پلیس متواری شد که مأموران خودرو را تعقیب و با اقدامات تخصصی پلیسی خودرو را متوقف کردند که در پاکسازی از محل تردد خودرو، مقدار ۵۴ کیلو و ۸۳۰ گرم تریاک کشف شد.
جانشین انتظامی شهرستان سربیشه بیان کرد: مأموران در این رابطه یک خودرو توقیف و ۲ متهم دستگیر کردند که متهمان دستگیر شده به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
تقی زاده خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده افراد و یا خودروهای مشکوک بلافاصله با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس و یا به سامانه پیامکی ۱۱۰۵۶ اطلاع دهند.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today