ایسنا/ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: در حال حاضر وضعیت ساحل بوشهر از اوضاع مناسبی از لحاظ بهداشتی و شکل حضور مردم برخوردار نیست.

اکبر پورات، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر اظهار کرد: اکنون جمهوری اسلامی ایران در حوزه قدرت دفاعی و بازدارندگی نیروی دریایی، تحت تدابیر و راهنمایی‌های حکیمانه رهبری معظم انقلاب به عنوان نقطه اعتماد و اطمینان ملت ایران، لنگرگاه ثبات و امنیت پایدار در منطقه و حتی در اقیانوس هند و سایراقیانوس ها و حوزه دریایی بین المللی است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به فعالیت‌های موثر مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان تصریح کرد: این مجمع که در آن بسیاری از دلسوازن انقلاب در جبهه فرهنگی در آن به صورت جهادی مشغول فعالیت هستند تمام تلاش آنان پیگیری دغدغه‌ها و مطالبات مردمی است، که در این راستا دستگاه‌های دولتی مرتبط با بخش فرهنگی و آموزشی باید در این زمینه با این مجمع همکاری و حمایت لازم داشته باشند.
وی افزود: در حال حاضر وضعیت ساحل بوشهر از اوضاع مناسبی از لحاظ بهداشتی و شکل حضور مردم برخوردار نیست و باید تمامی دستگاه‌ها همکاری کنند تا این موضوعات مرتفع شود.
پورات با اشاره به اینکه شخص استاندار بوشهر از دلسوزان نظام، انقلاب و دغدغه‌مند استان هستند، یادآور شد: استاندار بوشهر با دارا بودن مشاورین متعهد و متخصص، ایده و طرح‌های مناسبی در راستای توسعه استان تبیین و برنامه‌ریزی نموده‌اند و در راستای استفاده از ظرفیت بانوان در بخش های مدیریتی نیز تاکید و دغدغه بسیار دارند که در دستور کار قرار دارد.
وی با بیان اینکه باید در حوزه‌های فرهنگی و آموزشی در استان بوشهر تدابیر و برنامه‌ریزی‌های اندیشیده شود، گفت:  تمامی دستگاه‌های اجرایی استان در حوزه فرهنگی و آموزشی باید اعتبارات خود را در این زمینه به نحو شایسته‌ای در جهت تقویت و توسعه فضای فرهنگی و آموزشی استان به کار گیرند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه استان در بخش امنیتی و انتظامی در وضعیت بسیار مطلوبی در بین استان‌های کشور برخوردار است، خاطرنشان کرد: در این راستا با تدابیر استاندار پرتلاش بعنوان رئیس شورای تامین و همچنین در سایه وحدتی که در بین تمامی مسئولان استان حاکم است، مرزهای استان در امنیت و آرامش کامل قرار دارد به گونه‌ای که با تلاش‌های صورت گرفته در راستای توسعه استان، شاهد حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در استان هستیم که در همین راستا از مردم شریف استان بوشهر و دلاوران سپاه و ارتش و نیروهای امنیتی و انتظامی تشکر و قدردانی می‌کنم.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar