صدا و سیما/ در توقیف یک دستگاه کامیون در شازند ۲۳ میلیارد ریال انواع لوازم التحریر و لوازم آشپزخانه قاچاق کشف شد.

سردار هادی رفیعی‌کیا، فرمانده انتظامی استان مرکزی از توقیف یک دستگاه کامیون حامل انواع لوازم التحریر و لوازم آشپزخانه قاچاق به ارزش تقریبی ۲۳ میلیارد ریال در شهرستان شازند خبر داد.
رفیعی کیا در تشریح این خبر عنوان کرد: در تداوم طرح‌های عملیاتی پلیس در مبارزه با قاچاق کالا، روز گذشته مأموران انتظامی شهرستان شازند در تحقیقاتی از تردد یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق در سطح محور‌های مواصلاتی این شهرستان با خبر شده و بلافاصله برنامه ریزی لازم را برای شناسایی و توقیف آن آغاز کردند.
رفیعی کیا افزود: سرانجام روز گذشته مأموران انتظامی ایست و بازرسی شازند با مشاهده کامیون مورد نظر در سطح محور‌های مواصلاتی این شهرستان، در عملیاتی هدفمند موفق به متوقف کردن آن شدند.
او گفت: در بررسی مقدماتی، راننده خودرو مدعی بود بار خودرو، دارای مدارک قانونی است و برای اثبات گفته هایش، مدارکی به مأموران پلیس ارائه داد که سرانجام با بررسی دقیق مأموران و استعلام انجام شده مشخص شد که مدارک ارائه شده فاقد اعتبار قانونی می‌باشد.
فرمانده انتظامی استان مرکزی در ادامه افزود: مأموران در بازرسی از کامیون موفق به کشف ۱۹ هزار و ۸۴۴ عدد انواع لوازم التحریر و ۲ هزار و ۵۲۲ عدد انواع لوازم آشپزخانه فاقد هرگونه مدارک معتبرقانونی به ارزش ۲۳ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال شدند.
او با تأکید بر مبارزه قاطع پلیس با قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی در کشور اظهار داشت: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today